Littmann
Littmann - Modell 3100 Electronic Stethoscope

Bez hodnotenia
Hodnotenie: 0.00/10 (0 Hlasov) nehlasovali ste
QR code
Dostupnosť: do 7 dní
ks       
499,00 € s DPH
Internetová cena sa nemusí zhodovať s cenou na prevádzke ! (Prečítajte si, prečo sa vyplatí nakupovať na internete.)

Možnosť vygravírovať 20 znakov ! (doplatok 10 €)

Littmann - Modell 3100 Electronic Stethoscope

Littmann - Modell 3100 Electronic Stethoscope

Kód Variant Cena s DPH Dostupnosť  
2394 Littmann - Modell 3100 Electronic Stethoscope 499,00 € do 7 dní

Klinické štúdie preukázali, že pomocou 3M Littmann Model 3100 Elektronického stetoskopu ľahko odhalíte ťažšie počutelné zvuky, ako S3 gallops, aortálnu regurgitáciu a abnormálne pľúcne zvuky. 

Jedným z problémov týkajúcich sa elektronických stetoskopov je to, že môžu byť ťažké na prevádzkovanie.To jednoducho ale nie je prípad pre nový 3M Littmann stetoskop 3100 Electronic, tento sa neuveriteľne ľahko ovláda. 

Pre jednoduché používanie, 3M Littmann Model 3100 stetoskop má: 

Nové-Menu tlačidlo-Umožňuje prispôsobiť spustenie nastavenia pomocou obrazovky. Váš fonendoskop si pamätá nastavenia tak, aby vaše 3M Littmann 3100 elektronický stetoskop bol stále  pripravený na použitie, akonáhle ho zapnete. 
Individuálne Power On / vypnutie tlačidlo- to fonendoskop zapne a rovnako ako aj osvetľuje interface LCD podsvietenia, ak pracujete v slabých svetelných podmienkach. Stačí držať tlačidlo stlačené po dobu 2 sekúnd na vypnutie a 3M Littmann Electronic Model 3100 stetoskop sa vypne.


LCD monitor ukazuje súčasné hladiny akustického tlaku, či už ste v zvončekovom, alebo bránicovom režime a tiež upozornuje na zostávajúcu životnosť batérie. 
 

 

Pacientovu srdcovu frekvenciu ukazuje-LCD rozhranie u pacientovej srdcovej frekvencie iba 5 sekúnd a bude sa aktualizovať na displeji každé 2 sekundy. 
Upozornuje pokiaľ je batéria Low-slabá. Ľahký prístup k výmene jednej batérie AA. Lítiové batérie by mali byť použité v prípade dlhšej životnosťi batérie. 
 

 

Jednoduché použitie - Ovládanie hlasitosti-vám umožní ľahko zvýšiť alebo znížiť zvuk na podporu vyšetrenia 
 

 

Ľahký a ľahko ovládateľný-cez funkcie zabalené v dizajne 3M Littmann 3100 Elektronický stetoskop váži zhruba rovnako ako tradičné stetoskopy pre kardiológiu. Tradičné lumen je pohodlný okolo krku a dá sa sklopiť ľahko, aby sa zmestil do vrecka. Tradičné olivky do ucha sú dodávané v malých i veľkých rozmeroch.Membrána je ne-chladivá pre pohodlie pacienta počas vyšetrenia. 


Robustný a spoľahlivý-3M Littmann Model 3100 elektronický stetoskop je navrhnutý tak, aby odolali náhodným padnutiam alebo slabším buchnutiam na nábytku alebo stene a pod. 3M Littmann 3100 elektronický stetoskop je dodávaný s eartip na bránicu.

Záruka 2 roky. 

Okrem týchto benefitov, 3M Littmann Electronic Model 3100 stetoskop tiež uvádza: 


State Of The Art senzor-snímač je navrhnutý tak, aby zodpovedal k špičkovému kardiológickému 3M Littmann stetoskopu 
Ambient Noise Reduction - Rušenie okolitého šumu-táto funkcia v priemere dokáže znížiť až o 85% okolitý hluk pozadia, ktoré vyšetrenie a počúvania sťažujú 
Frictional Noise Reduction Technology - Trecia technológia redukcie šumu-snímač bol upravený mierne pomôcť znížiť hluk z manipulácie používatela - menej rušivých elementov a pomáha vám sústrediť sa na vyšetrenie 
Up To 24x Sound Amplification - Až 24x Zvukové zosilnenie - extra počúvanie -  bude obzvlášť užitočné, a je kľúčovým prvkom elektronického stetoskopu. Srdce, pľúca, alebo subjekt zvuku, môže byť slabo počuté, prevažne u pacientov s oblečením , alebo keď je pacient obézny. Zvuk tu zosilnenie, pomôže maximalizovať zvuk a minimalizovať ťažkosti a problémy.

 

Vyskúšajte si Váš nový stetoskop na interaktívnom deme. Môžete si tu vyskúšať vsetky funkcie, ako sa ovláda stetoskop, nastavovanie funkcii, kvalitu zvuku, pridavanie hlasitosti a kopu rôznych funkcií. kliknite prosím na interaktívne demo: