Littmann
Littmann - Electronic Stethoscope Model 3200

Bez hodnotenia
Hodnotenie: 0.00/10 (0 Hlasov) nehlasovali ste
QR code
Dostupnosť: do 7 dní
ks       
680,00 € s DPH
Internetová cena sa nemusí zhodovať s cenou na prevádzke ! (Prečítajte si, prečo sa vyplatí nakupovať na internete.)
Littmann - Electronic Stethoscope Model 3200

Littmann - Electronic Stethoscope Model 3200

Kód Variant Cena s DPH Dostupnosť  
2395 Littmann - Electronic Stethoscope Model 3200 680,00 € do 7 dní

Littmann Model 3200 Stethoscope (s možnosťou objednania Cardioscan softvér) je víťazom v roku 2009 Inovácia roka a je tiež Grand Award v kategórii Health category Zdravie (podľa hlasovania vedeckého  publika). 

Littmann Model 3200 je najpokročilejší Littmann stetoskop, ktorý je v súčasnej dobe k dispozícii. Tento stetoskop Vám umožní počúvať, zaznamenať, poslať a potvrdiť. 

Model 3200 je vybavený LCD obrazovkou, aby Vám ukázal čo najviac možných informácií. Na displeji LCD na Littmann Model 3200 sa bude zobrazovať: 

* Srdcové frekvencia pacienta-je to zobrazené po 5 sekundách a aktualizuje sa každé 2 sekundy 
* Volume-môžete pridať hlasitosť srdca a pľúc až 24 krát 
Upozornuje pokiaľ je batéria Low-slabá. Ľahký prístup k výmene jednej batérie AA. Lítiové batérie by mali byť použité v prípade dlhšej životnosťi batérie. 
* Mode-zobrazuje sa  v prípade, ak elektronický stetoskop 3200 je v zvončekovom alebo bránicovom režime 
* Podsvietenie-ideálny pre nízke svetelné podmienky 

Všetky nastavenia,  ktoré sú zmenené pri použití Littmann Electronic 3200 si stetoskop pamätá a nabudúce keď budete používať stetoskop-nemusíte znova nastavovať model 3200. Je pripravený na použitie, keď ho potrebujete. 

Littmann Model 3200 
 Ambient Noise Reduction - Rušenie okolitého šumu-táto funkcia v priemere dokáže znížiť až o 85% okolitý hluk pozadia, ktoré vyšetrenie a počúvania sťažujú

 

 

Pozrite sa na flash demonštrácii o novej Littmann Electronic Model 3200 ako táto technológia ANR funguje:

Technológia ANR.

 

Littmann Model 3200 elektronický stetoskop umožňuje nahrávať auskultácie na zvukovú stopu po dobu až 20 sekúnd. Táto zvuková stopa potom môže byť prenášaná cez Bluetooth na softvér dodávaný so stetoskopom. 

Model 3200 stetoskop je kombinácia pokročilej zvukovej kvalite Littmann Model 3100 stetoskopu a pridáva schopnosť nahrávať zvuk. Potom môžete využiť technológiu Bluetooth na prenášanie zvuku do vášho PC, čo umožňuje ďalej analyzovať ho, uložte ho do pacientovho záznamu, alebo zdieľajte s Vašimi kolegami k ďalšej analýze a diskusii. Dodaný softvér Vám umožní spomaliť zvuk, ktorý ste zaznamenali, a prehrať ho znova a znova.

 

Vyskúšajte si Váš nový stetoskop na interaktívnom deme. Môžete si tu vyskúšať vsetky funkcie, ako sa ovláda stetoskop, nastavovanie funkcii, kvalitu zvuku, pridavanie hlasitosti a kopu rôznych funkcií. kliknite prosím na interaktívne demo:


Blue USB dongle je dodávaný s 3200 - je to konektor do vášho PC, a to dostane prenos z Littmann stetoskop 3200 do Vášho počítača údaje.

UPOZORNENIE- Prosím venujte pozornosť Vašej zásielke stetoskopu. USB dongle je skrytý v krabici v pene. Ak sa pozriete pozorne, tam sú 2 štrbiny v penovom obale (kde je návod na použitie a softvér) - na jednej strane má batérie, a na ďalšej má Blue USB dongle.

Littmann Electronic 3200 je dodávaný so softvérom ZADARMOZargis StethAssist srdca a pľúc - zvukový vizualizačný softvér je súčasťou, a Vám umožní vizualizovať to, čo počujete. Ďalej je pripravený Vám umožniť prehrávanie zvukov a  uložiť alebo odoslať zvuk kolegom v prípade potreby. 

 

Zargis StethAssist softvér: 

* Pripája sa bezdrôtovo k Bluetooth ® Littmann ® Model 3200 stetoskop pre jednoduché, real-time analýzy 
* Zobrazenie a tlač zvukov ako phonocardiogram 
* Prehrávanie zvukov zo zvona, membrány alebo rozšírený rozsah 
* Prehratie nahrávky pri pomalej rýchlosti počúvať viac krát 
* Uložiť informácie o pacientovi pre budúce porovnanie 
* Poslať ako prílohu e-mailu 

Zaris StethAssist srdca a pľúc zvuku vizualizačný softvér je k dispozícii v angličtine, francúzštine, nemčine, taliančine, španielčine, holandčine, švédsky, dánsky, nórsky, fínsky, portugalsky a čínsky. Tento softvér je kompatibilný pre použitie s Windows XP a Windows Vista. 

Okrem softvéru zadarmo dodávaný so stetoskopom, je možné zakúpiť Zargis Cardioscan srdcový šelest Detekcia Software-tento software je určený na podporu zdravotníkov tým, že pomáha na identifikáciu a klasifikácie podozrenia na šelesty. 

Auscultating Pacienti rôznych veľkostí 

Membrána má veľký snímač, a to umožňuje viac vzduchu k priechodu, ktorý zlepšuje akustickú kvalitu. Bránica je plochá, ktorá poskytuje väčšiu stabilitu pri auskultácii. Je to v správnej veľkosti pre dospelých a deti, 24X zosilnenie je užitočné, keď auskultujete obéznych pacientov. 

Snímač tiež obsahuje treciu technológia redukcie šumu 
frictional noise reduction technologyktorý pomáha znižovať manipulačný hluk. Snímač je tiež oveľa väčší, než u predchádzajúcich modelov, čo prispieva k posilneniu kvality zvuku. 

 

Robustný dizajn pre  bezporuchovú prevádzku 

Littmann Electronic 3200 stetoskop je ľahký a ľahko ovládateľný-s auto - funkciou, to znamená, že nemusíte čakať na stetoskop k načítaniu, on-je pripravený, akonáhle ho budete potrebovať. 

Dodáva sa s 2 olivkami do ucha. 

Čo je Bluetooth ® Technology? 

Bezdrôtová technológia Bluetooth ® je krátky-spektrum komunikačných technológií, ktoré nahradzajú káble spájajúce mobilné a / alebo pevné zariadenia pri súčasnom zachovaní vysokej úrovne bezpečnosti. Kľúčové prvky technológie Bluetooth ® sú robustnosť, nízka spotreba a nízke náklady. Bluetooth ® Špecifikácia definuje jednotnú štruktúru pre širokú škálu zariadení - pripojiť a komunikovať spolu navzájom. 

(Bluetooth ® technológia je k dispozícii iba s 3M ™ Littmann ® elektronický stetoskop Model 3200. Bluetooth ® frekvencie, sú bezpečné pre použitie v oblastiach zdravotnej starostlivosti).